close
تبلیغات در اینترنت
در تابستان سال 2017 به این مکان های رویایی سفر کنید
loading...

آموزش طراحی

در تابستان سال 2017 به این مکان های رویایی سفر کنید در تابستان سال 2017 به این مکان های رویایی سفر کنید مکان هاي بینظیر برای سفر در فصل تابستان سال 2017 را به شما معرفی می‌کنیم تا بدانید که در این فصل خوشگل به چه جاهایی میتوان سفر کرد. برترین مقصد سفر از نظر شما کجاست؟ فکر می‌کنید سفر به چه مکانی نیازهای شما را برآورده خواهد کرد؟ این دو سوال پرسش هایي به ظاهر ساده میباشند اما نمیتوان به راحتی به آنها پاسخ داد. عوامل زیادی در گزینش یک مقصد سفر مفید دخیل می باشند که اگر سلایق گوناگون را از انها…

در تابستان سال 2017 به این مکان های رویایی سفر کنید

Modir بازدید : 101 سه شنبه 23 خرداد 1396 : 0:24 نظرات ()

در تابستان سال 2017 به این مکان های رویایی سفر کنید

 • در تابستان سال 2017 به این مکان های رویایی سفر کنید

  مکان هاي بینظیر برای سفر در فصل تابستان سال 2017 را به شما معرفی می‌کنیم تا بدانید که در این فصل خوشگل به چه جاهایی میتوان سفر کرد. برترین مقصد سفر از نظر شما کجاست؟ فکر می‌کنید سفر به چه مکانی نیازهای شما را برآورده خواهد کرد؟

  این دو سوال پرسش هایي به ظاهر ساده میباشند اما نمیتوان به راحتی به آنها پاسخ داد. عوامل زیادی در گزینش یک مقصد سفر مفید دخیل می باشند که اگر سلایق گوناگون را از انها کنار بگذاریم فصل سفر یکی از اساسی ترین مواردی هست که در هنگام گزینش مقصد مناسب باید در نظر داشته باشیم و به آن دقت کنیم.
  در تابستان سال 2017 به این مکان های رویایی سفر کنید

  با تغییر فصول افرادی که اهل سفر و بخصوص طبیعت گردی میباشند حتما جایی را گزینه میکنند که در زمان سفرشان برترین شرایط را داشته باشد. این بار به مناسبت نزدیک شدن به فصل تابستان وبسایت معتبر نشنال جئوگرافیک مطلب را با عنوان برترین مقاصد سفر جهان در تابستان سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر کرده

  و در آن مقاصدی را بعنوان مکان هایي برتر که باید در تابستان امسال مشاهده نمایید معرفی نموده؛ فهرستی که در آن به سلایق گوناگون نیز دقت شده هست.

  در تابستان سال 2017 به این مکان های رویایی سفر کنید

  ۱- بونیتو | مناسب برای دوستداران محیط زیست

  در استان سولِ «Sul» برزیل شهری به نام بونیتو «Bonito» وجود دارد که از برترین نقاط جهان برای دوست داران طبیعت و افراد سازگار با محیط زیست و اکوسیستم هست.با سفر به این مکان میتوانید از رودها، آبشارها، غارها و دنیای زیر آب لذت ببرید و به راستی شکوه و جلال طبیعت را از نزدیک تماشا کنید.

  دیدنی هست بدانید که بونیتو در سال ۲۰۱۳ میلادی نیز بعنوان برترین مقصد سفر در تابستان گزینه شد و سال ۲۰۱۷ دومین سالی هست که باز هم نام بونیتو را در این لیست می‌بینیم.از دیدنی و برترین نکات درمورد ي زیبایی هاي بونیتو غار لاگو آزول «Lago Azul» هست که از جذاب ترین جاذبه هاي گردشگری سراسر برزیل محسوب می‌شود

  و به بازدیدکنندگانش این امکان را میدهد تا با گذر از دریاچه ي نیلی رنگ تماشاگر استالاگمیت و استالاکتیت هاي آهکین در یکی از زیباترین نواحی جهان باشند. برترین زمان برای دیدن و سفر به غار لاگو نیز تابستان هست.

  در تابستان سال 2017 به این مکان های رویایی سفر کنید

  در تابستان سال 2017 به این مکان های رویایی سفر کنید

  ۲- روتردام | مناسب برای دوست داران شهرهای بزرگ

  دیدن شهرها و آشنا شدن با آداب و رسوم مردمان مکان هاي گوناگون جهان نیز از هدف هاي مهمی هست که گردشگران را به سفر وا می دارد. حدودا از قرن ۱۳ تا به امروز روتردام «Rotterdam» بعنوان دومین شهرستان مهم کشور هلند شناخته میشود و امسال هم توانسته رتبه ي دوم را در لیست برترین مقاصد سفر تابستانه از آن خود کند.

  با اینکه این شهرستان تاریخ سختی داشته و تماما در جنگ جهانی دوم بمباران شد اما امروزه بعنوان یکی از مهم‌ترین مراکز گردشگری در هلند شناخته می‌شود.این شهرستان ترکیبی از معماری خارجی و محلی هست که چشم هر بیننده اي را به خود جلب میکند. از زیباترین مکان هاي دیدنی این شهر بازارهای سرپوشیده،

  بنادر تمیز و درخشان، رودهایی با آب هایي زلال هست که در پس صدای همیشگی موسیقی محلی جلوه ي دیگری دارند. در این تابستان در روتردام فستیوال موسیقی جاز هم برپا می‌شود که میتواند برای دوست داران این نوع موسیقی اتفاقی جذاب باشد. اگر این تابستان رهسپار هلند هستید دیدن روتردام را از دست ندهید.
  در تابستان سال 2017 به این مکان های رویایی سفر کنید

  در تابستان سال 2017 به این مکان های رویایی سفر کنید

  ۳- جزیره کوکوس | مناسب برای ماهی دوستان

  کوکوس «COCOS» بخشی از کاستاریکاست که به جرأت می‌توان گفت از برترین مکان ها برای عاشقان غواصی هست. با سفر به این جزیره می‌توانید کوسه سفید نوک، نهنگ گوژپشت و انواع دلفین و ماهی هاي دیگر را از نزدیک دیدن کنید. اگر شما هم یک غواص با تجربه هستید سفر به جزیره ي کوکوس را در تابستان آینده از دست ندهید.

  اضافه بر دنیای ماهی ها میتوانید از مسیرهای پیاده روی با مناظر بی نظیر، جنگل ها، جانوران گوناگون، کوه ها، فعالیت شکارچیان و… نیز لذت ببرید. ژاک-ایو کوستو «Jacques-Yves Cousteau» افسر نیروی دریایی، بوم شناس و مستند ساز و… مشهور فرانسوی جزیره ي کوکوس را برترین و زیباترین جزیره ي جهان می‌داند.

  در تابستان سال 2017 به این مکان های رویایی سفر کنید

  ۴- نشویل | مناسب برای علاقمندان به موسیقی

  نشویل «Nashville» مرکز ایالت تنسی «Tennessee» در آمریکاست که سفر به آن را در این تابستان به عاشقان هنر موسیقی توصیه میکنیم. اگر در تابستان به نشویل سفر کنید در هر جا و در همۀ زمان صدای گوش نواز موسیقی را خواهید شنید که رنگ و بویی بسیار متفاوت به سفر شما می بخشد.

  امسال در ماه ژوئن «اواسط تیر و مرداد» جشنواره ي موسیقی سی ام اي CMA نیز در نشویل برپا می‌شود که بیش از ۴۰۰ هنرمند در آن شرکت کرده و برنامه اجرا میکنند. بنابر آمارهایی که از این فستیوال در سال ۲۰۱۱ میلادی به دست آمده ۲۵۰۰۰۰ نفر از ۴۱ کشور گوناگون در این فستیوال شرکت کرده بودند و حتما امسال بر شمار انها افزوده خواهد شد. سفر به نشویل را در این تابستان فراموش نکنید.

  در تابستان سال 2017 به این مکان های رویایی سفر کنید

  در تابستان سال 2017 به این مکان های رویایی سفر کنید

  ۵- آتشفشان پارک ملی رواندا | مناسب برای علاقمندان به هیجان

  اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که همۀ وقت} در پس افکارشان دوست داشتند آتشفشانی را از نزدیک ببینند توصیه میکنیم در میان ماه هاي ژوئن تا سپتامبر «اواخر خرداد تا اوایل مهر» به پارک ملی رواندا رفته و آتشفشان این پارک را از نزدیک تماشا کنید. برای رسیدن به این پارک باید از کیگالی «Kigali» پایتخت کشور آفریقایی رواندا تقریبا دو ساعت خودرو سواری کنید تا به این پارک جذاب و بی نظیر برسید.

  اما مراجعه به پارک ملی رواندا تنها به دیدن و لذت بردن از آتشفشانش محدود نمی‌شود بلکه پوشش گیاهی و جاندارانی که در این منطقه نیز وجود دارند اغلب نادر میباشند، مثل گوریل کوهی که به شدت در معرض انقراض هست و آمارها نشان می‌دهند در سال ۱۹۸۱ میلادی تنها ۲۵۴ مورد از انها روی کره ي زمین وجود داشته

  ولی متاسفانه آمار دقیق تری از وضعیت امروزی آنها در دست نیست. اما شما در این پارک می‌توانید گوریل ها راکه رفتار بسیار دوستانه اي هم با گردشگران دارند از نزدیک دیدن کنید. پارک ملی رواندا می‌تواند حس هیجان را در کنار آرامش و صلح به شما القا نماید.

  در تابستان سال 2017 به این مکان های رویایی سفر کنید

  در تابستان سال 2017 به این مکان های رویایی سفر کنید

  ۶- سیاتل | مناسب برای هنر دوستان

  با آمدن فصل تابستان و درخشش نور خورشید در آسمان تمیز سیاتل همه ي چیز برای برپایی نمایشگاه هاي هنری مهیا می‌شود. حتی اگر نمایشگاه و مرکز بخصوصی هم مد نظر نداشته باشید تنها کافی هست در خیابان و کوچه بازارهای سیاتل قدم بزنید. امسال بزرگ ترین رویداد فیلم و هنر در ایالات متحده ي ایالات امریکا نیز در سیاتل جریان دارد و همۀ جا پر خواهد شد از پوسترهای انواع و اقسام بازیگران و فیلم و سریالهای گوناگون.

  از ۱۱ تا ۱۸ ماه ژوئن «تیر» بیش از ۴۰۰ فیلم از ۸۰ کشور گوناگون جهان در سیاتل روی پرده هاي سینما می‌رود و تقریبا از نهم همین ماه نیز در خیابان هاي سیاتل همۀ در حال رقص و آواز میباشند و به معنای حقیقی شادی می‌کنند. در کنار این فستیوال ها هم انواع و اقسام نمایشگاه هاي گوناگون وجود دارند و به عبارتی ساده باید بگوییم طرفدار هر نوع هنری که باشید شاخه اي از آن را در تابستان هاي سیاتل خواهید یافت.

  در تابستان سال 2017 به این مکان های رویایی سفر کنید

  در تابستان سال 2017 به این مکان های رویایی سفر کنید

  ۷- سان خوآن | مناسب برای ارزان پسندها

  سان خوآن «San Juan» مرکز شهرستان پورتوریکو متعلق به ایالت متحده ي ایالات امریکا می باشد. این جزیره از نظر ذخایر و جاذبه هاي گردشگری بسیار غنی هست و از همۀ بهتر اینکه در آن شرایط و امکاناتی فراهم شده تا گردشگران بتوانند با صرف کمترین هزینه ها سفری به یادماندنی داشته باشند، برای مثال یکسری واگن هاي برقی در سراسر این شهر تعبیه شده که توریست ها می‌توانند به صورت رایگان برای حمل و نقل از آنها بهره گیری نمایند.

  اگر در این شهر کمی جست و جو کنید می‌توانید قایق و کشتی هایي با هزینه هایي مقرون به صرفه اي پیدا کرده و در این مکان خوشگل به گردش و تفریح بپردازید. علت اینکه سان خوآن در لیست برترین مکان هاي گردشگری در تابستان پیش رو قرار گرفته مقرون به صرفه تر بودن سفر به این مکان خوشگل در فصل تابستان هست

  زیرا گاهی در این فصل طوفان هاي شدیدی در سان خوآن رخ می‌دهد و همین موضوع هزینه هاي سفر را به شدت کاهش میدهد اما این سفر کمی ریسک هم خواهد داشت و اگر با طوفان مواجه شوید سفر خوشی برایتان رقم نخواهد خورد.

  در تابستان سال 2017 به این مکان های رویایی سفر کنید

  در تابستان سال 2017 به این مکان های رویایی سفر کنید

  ۸- لوادا در مادیرا | مناسب برای ماجراجویان

  لوادا «levada» کانالی در جزیره ي زیبای مادیرا می باشد که متعلق به کشور پرتغال هست، کشوری که به داشتن طبیعتی خارق العاده و منحصر به فرد مشهور هست حال تصور کنید که مادیرا چه ویژگی هایي دارد که توانسته بعنوان یکی از برترین مقاصد تابستانی ۲۰۱۷ بعنوان جذاب ترین مکان تحت سیطره ي پرتغال معرفی شود.

  این جزیره در سواحل شمال غربی آفریقا قرار دارد و به راستی از خاص ترین و حیرت انگیزترین جزایر کره ي زمین هست. کوه هاي بلند و سرسبز، صخره هایي سر به فلک کشیده، مسیرهای پیاده روی اخیر و مناسب و… تنها جلوه ي بسیار کوچکی از طبیعت این جزیره میباشند. لوادا نام کانال آبی جالبی هست که در این جزیره وجود دارد

  و دقت گردشگران را به خود جلب می‌کند، نشنال جئوگرافیک توصیه کرده که از این کانال و جزیره ي زیبای مادیرا در این تابستان دیدن کنید زیرا از جذاب ترین مکان هاي جهان در این فصل هست. فقط دقت داشته باشید که اگر علاقمند به کوهنوردی در مادیرا هستید باید یک راهنمای خبره همراه داشته باشید تا در مسیرهای پر پیچ و خم گم نشوید.
  در تابستان سال 2017 به این مکان های رویایی سفر کنید

  ۹- هاوایی | مناسب برای شکم گردان

  هاوایی را همه ي وقت با طبیعت جذاب و تفریحات متنوعش شناخته ایم اما اینبار به شما می‌گوییم که این مکان میتواند یکی از برترین مقاصد برای گردشگران خوراکی و شکم گردان باشد زیرا انواع و اقسام غذاهایی که احتمالا تا به حال در عمرتان نخورده اید را میتوانید در هاوایی پیدا کرده و بچشید.

  در تابستان سال ۲۰۱۷ میلادی و در ماه ژوئن فستیوالی از غذا هاي دریایی در هاوایی برپا می‌شود که از معتبرترین و طولانی ترین جشنواره هاي خوراکی در دنیاست. اگر در این ماه به هاوایی سفر کنید می‌توانید حسابی با انواع و اقسام خوراکی و نوشیدنی هاي اخیر و خاص اشنا شوید.

  در تابستان سال 2017 به این مکان های رویایی سفر کنید

  در تابستان سال 2017 به این مکان های رویایی سفر کنید

  ۱۰- جزایر گالاپاگوس | مناسب برای دوست داران حیات وحش

  جزایر گلاپاگوس «GALÁPAGOS» جزیره هایي آتشفشانی متعلق به کشور اکوادور میباشند. این جزایر در فصول گوناگون بسیار دیدنی می باشند اما اگر به حیات وحش علاقمند هستید باید در تابستان به این جزایر رهسپار شوید زیرا از لحاظ آب و هوایی در برترین شرایط قرار دارد و می‌توانید با آسودگی خیال به تماشای انواع و اقسام جانوران از جمله کوسه ها که انواع گسترده اي در اطراف این جزایر دارند، بپردازید.

  گالاپاگوس از نظر اکوسیستم بسیار غنی هست و توصیه میکنیم اگر شرایط و امکاناتش برایتان فراهم هست در تابستانی که پیش رو داریم سفر به این مکان را از دست ندهید

  در تابستان سال 2017 به این مکان های رویایی سفر کنید

ارسال نظر برای این مطلبنظرات برای این پست غیر فعال میباشد .

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 94
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 4
 • بازدید امروز : 33
 • باردید دیروز : 6
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 80
 • بازدید ماه : 161
 • بازدید سال : 2,011
 • بازدید کلی : 1,654,647
 • کدهای اختصاصی
  طراحی کارت ویزیت
  دختر خاص مغرور
  کافه اینترنتی
  فان گذر
  تیکه های باحال
  تبلیغ پارسی
  پی سی صدا
  راک شرقی
  پی سی دانلود
  دانلود ویدئو
  تبادل لینک رایگان
  سامسونگ گلکسی
  پدرو رودریگز
  جی بی پوز
  معرفی گل و گیاه
  وب آق حسین
  شکلک کده
  آی تی سنتر
  درباره پسر ها
  پارس تیتراژ
  آب نیست
  وب نوشت عاشقانه
  ستاره بازی
  خاطرات شب یلدا
  بدو عکس
  ایرانسل رایگان
  مروا کامپیوتر
  فایل کده
  تی تی لینک
  شهر کوچک زیبا
  ایران کلید
  دلنوشته های من
  وبسایت پویا
  سر بلاگ
  همه با هم
  تفرجگاه ایران
  98 کلوب
  تفریح و سرگرمی
  سرگرمی
  گیگ دی ال
  کلوپ سرگرمی
  جکستان
  جعبه من
  کندار دانلود
  وبسايتی برای همه
  انصاری
  لینک زیاد
  بيشتر بدانيم
  جکستان شکرستان
  اخبار علم و دانش
  ایران ورک مارکت
  ایران پیکس
  کلبه محبت
  تاپ دانلود
  آخرین امید
  معرفی درختان میوه
  مسیج عشقولانه
  ایران وب دیتا
  ورزشکده
  رادیکال 24
  من تنها
  باران
  ایران پیکسل
  شهر سبز
  آموزش طراحی
  مجله تفریحی
  دانلود رایگان
  جک برای تو
  تنهاترین مرد زمین
  فروشگاه بازی
  نرم افزار رایگان
  سخت افزار جدید
  والپیپر زیبا
  دانلود ما
  پرتو وب
  بهزاد پکس
  دانلود
  پورت 20
  مجرمان بی گناه
  دیوار
  لینک 88
  درهم و برهم
  کتابخانه
  دانلود جدیدترینها
  لینک دانلود
  گیتار در آتش
  ابر دانلود
  وبلاگ
  محمد خلج
  دانلود سریع
  من و خدا
  طراحی میلاد
  کدبانو
  دانلود منیجر
  برترین وب
  نت مارکت
  بهترینم تویی
  استاد نجفی
  کلاس آنلاین ما
  عصر دانلود
  انیمیشن قدیمی
  آبادانیها
  گروه
  دانلود آهنگ جدید
  شب
  تفریحستان
  پساپس
  دانلود فیلم جدید
  دانلود جدید
  اطلاعات کامپیوتری
  آقای مصطفوی
  عشق یکطرفه
  خندانده
  فایلهای 2015